IL. JUTUL ARRANGERER
KIWI JUTUL-TREFFEN 2019


  <  Tilbake
Skriv ut spilleplan      
SPILLEPLAN KIWI JUTUL-TREFFEN 2019


MINIGUTTER FØDT 2009  PULJE A

(KLASSE 2009A)
 

SPILLETID 1 X 20 MIN.

L Ø R D A G   3 1.   A U G U S T   2 0 1 9

START

RUNDE

LAG

BANE

09:00
09:00
09:00
09:00
09:00

1
1
1
1
1

JUTUL BLÅ
JARDAR 1
BÆRUM BLOMMENHOLM GUL
HØVIK VERK LIVERPOOL
BVH RYKKINN

-
-
-
-
-

NESØYA BLÅ
ØHIL HOSLE JUVENTUS
ØHIL TIGERS
BVH BRYN
BÆRUM EVJE GUL

1
2
3
4
5

10:15
11:30
2
3
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
1-5
1-5


S Ø N D A G   0 1.   S E P T E M B E R   2 0 1 9
START RUNDE LAG BANE
14:25
15:40
16:55
4
5
6
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
1-5
1-5
1-5
  PREMIEUTDELING ER RETT ETTER SISTE KAMP SØNDAG 01.09.2019
 


MINIGUTTER FØDT 2009  PULJE B

(KLASSE 2009B)
 

SPILLETID 1 X 20 MIN.

L Ø R D A G   3 1.   A U G U S T   2 0 1 9

START

RUNDE

LAG

BANE

09:25
09:25
09:25
09:25
09:25
09:25

1
1
1
1
1
1

BÆRUM BLOMMENHOLM SVART
HØVIK VERK JUVENTUS
NESØYA GRØNN
ØHIL PUMAS
BÆRUM EVJE SORT
JUTUL GUL

-
-
-
-
-
-

BVH LEVRE
ØHIL HOSLE LIVERPOOL
BVH HAMMERBAKKEN
JARDAR 2
LOMMEDALEN TIGERS
ØHIL LIONS

1
2
3
4
5
6

10:40
11:55
2
3
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
1-6
1-6


S Ø N D A G   0 1.   S E P T E M B E R   2 0 1 9
START RUNDE LAG BANE
14:50
16:05
17:20
4
5
6
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
1-6
1-6
1-6
  PREMIEUTDELING ER RETT ETTER SISTE KAMP SØNDAG 01.09.2019
 


MINIJENTER FØDT 2009  PULJE C

(KLASSE 2009C)
 

SPILLETID 1 X 20 MIN.

L Ø R D A G   3 1.   A U G U S T   2 0 1 9

START

RUNDE

LAG

BANE

09:50
09:50
09:50
09:50
09:50
09:50
09:50

1
1
1
1
1
1
1

STABÆK INDIGO
JARDAR SUPERGIRLS
LOMMEDALEN FC
JUTUL STJERNER
AC LOMMEDALEN
LOMMEDALEN GAUPENE
ØHIL BEKKESTUA KICKERS

-
-
-
-
-
-
-

BÆRUM WILD CATS
STABÆK TURKIS
JARDAR ALLSTARS
LOMMEDALEN ØRNENE
BVH SUPERGIRLS
ØHIL BEKKESTUA ROCKETS
* BVH EXTRA

1
2
3
4
5
6
7

11:05
12:20
2
3
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
1-7
1-7


S Ø N D A G   0 1.   S E P T E M B E R   2 0 1 9
START RUNDE LAG BANE
15:15
16:30
17:45
4
5
6
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
1-7
1-7
1-7
  PREMIEUTDELING ER RETT ETTER SISTE KAMP SØNDAG 01.09.2019
 


MINIGUTTER FØDT 2010  PULJE A

(KLASSE 2010A)
 

SPILLETID 1 X 20 MIN.

L Ø R D A G   3 1.   A U G U S T   2 0 1 9

START

RUNDE

LAG

BANE

13:10
13:10
13:10
13:10
13:10
13:10
13:10

1
1
1
1
1
1
1

BVH HAMMERBAKKEN/BRYN
LOMMEDALEN 1
LOMMEDALEN 5
JUTUL ROCKETS
JARDAR 2
ØHIL GRAV TIGERS
HASLUM LØKKIS 2

-
-
-
-
-
-
-

HØVIK CITY
BVH RYKKINNGJENGEN
BVH BLÅ
HØVIK UNITED
READY SMESTAD
JARDAR 4
LOMMEDALEN 3

1
2
3
4
5
6
7

14:50
16:30
2
3
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
1-7
1-7


S Ø N D A G   0 1.   S E P T E M B E R   2 0 1 9
START RUNDE LAG BANE
09:00
10:40
12:20
4
5
6
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
1-7
1-7
1-7
  PREMIEUTDELING ER RETT ETTER SISTE KAMP SØNDAG 01.09.2019
 


MINIGUTTER FØDT 2010  PULJE B

(KLASSE 2010B)
 

SPILLETID 1 X 20 MIN.

L Ø R D A G   3 1.   A U G U S T   2 0 1 9

START

RUNDE

LAG

BANE

13:35
13:35
13:35
13:35
13:35
13:35
13:35

1
1
1
1
1
1
1

JARDAR 1
ØHIL GRAV LIONS
LOMMEDALEN 4
LOMMEDALEN 2
HØVIK HOTSPURS
HASLUM LØKKIS 1
JUTUL KICKERS

-
-
-
-
-
-
-

BVH RYKKINNGUTTA
BVH HVIT
BVH BRYN HAMMERBAKKEN 2
HASLUM LØKKIS 3
JUTUL REVOLUTION
JARDAR 3
* HØVIK EXTRA

1
2
3
4
5
6
7

15:15
16:55
2
3
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
1-7
1-7


S Ø N D A G   0 1.   S E P T E M B E R   2 0 1 9
START RUNDE LAG BANE
09:25
11:05
12:45
4
5
6
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
1-7
1-7
1-7
  PREMIEUTDELING ER RETT ETTER SISTE KAMP SØNDAG 01.09.2019
 


MINIJENTER FØDT 2010  PULJE C

(KLASSE 2010C)
 

SPILLETID 1 X 20 MIN.

L Ø R D A G   3 1.   A U G U S T   2 0 1 9

START

RUNDE

LAG

BANE

14:00
14:00
14:00
14:00
14:00

1
1
1
1
1

HASLUM DYNAMITT
BVH 2
BVH LØKENHAVNA
HØVIK HVIT
HØVIK HEAT

-
-
-
-
-

LOMMEDALEN LIONS
JARDAR SUPERJENTER
JUTUL GIRL POWER
LOMMEDALEN MØLLA
BVH 4

1
2
3
4
5

15:40
17:20
2
3
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
1-5
1-5


S Ø N D A G   0 1.   S E P T E M B E R   2 0 1 9
START RUNDE LAG BANE
09:50
11:30
13:10
4
5
6
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
1-5
1-5
1-5
  PREMIEUTDELING ER RETT ETTER SISTE KAMP SØNDAG 01.09.2019
 


MINIJENTER FØDT 2010  PULJE D

(KLASSE 2010D)
 

SPILLETID 1 X 20 MIN.

L Ø R D A G   3 1.   A U G U S T   2 0 1 9

START

RUNDE

LAG

BANE

14:25
14:25
14:25
14:25
14:25

1
1
1
1
1

TRY FK
HØVIK BLÅ
LOMMEDALEN PANTHERS
BVH 1
BVH 3

-
-
-
-
-

JARDAR SUPERSTJERNER
LOMMEDALEN VERKET
JUTUL POWER GIRL
HØVIK DOLPHINS
LOMMEDALEN TIGERS

1
2
3
4
5

16:05
17:45
2
3
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
1-5
1-5


S Ø N D A G   0 1.   S E P T E M B E R   2 0 1 9
START RUNDE LAG BANE
10:15
11:55
13:35
4
5
6
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
1-5
1-5
1-5
  PREMIEUTDELING ER RETT ETTER SISTE KAMP SØNDAG 01.09.2019
 


MINIJENTER FØDT 2011  PULJE A

(KLASSE 2011A)
 

SPILLETID 1 X 20 MIN.

L Ø R D A G   2 4.   A U G U S T   2 0 1 9

START

RUNDE

LAG

BANE

09:00
09:00
09:00
09:00
09:00
09:00
09:00

1
1
1
1
1
1
1

BVH PUMA
LOMMEDALEN LAKERS
STABEKK ANGELS
ØHIL DOLPHINS
LOMMEDALEN SUNS
STABEKK DIAMONDS
JUTUL QUEENS

-
-
-
-
-
-
-

STABEKK HAWKS
JUTUL FLOWERPOWER
JARDAR BLÅBÆRENE
LOMMEDALEN ROCKETS
STABEKK STARS
HØVIK TIGER
ØHIL TIGERS

1
2
3
4
5
6
7

10:15
11:30
2
3
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
1-7
1-7


S Ø N D A G   2 5.   A U G U S T   2 0 1 9
START RUNDE LAG BANE
14:25
15:40
16:55
4
5
6
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
1-7
1-7
1-7
  PREMIEUTDELING ER RETT ETTER SISTE KAMP SØNDAG 25.08.2019
 


MINIGUTTER FØDT 2011  PULJE B

(KLASSE 2011B)
 

SPILLETID 1 X 20 MIN.

L Ø R D A G   2 4.   A U G U S T   2 0 1 9

START

RUNDE

LAG

BANE

09:25
09:25
09:25
09:25
09:25
09:25
09:25
09:25
09:25

1
1
1
1
1
1
1
1
1

JARDAR 2
BVH KUL
BVH BRYN & HAMMER CITY
LOMMEDALEN GUNNERS
STABÆK RØD 1
BVH LEVRE 1
BVH LEVRE 3
HASLUM UNITED
BVH RYKKINN ALLSTARS

-
-
-
-
-
-
-
-
-

STABÆK GRØNN
LOMMEDALENS SUPERHELTER
JUTUL RONALDO
BÆRUM BLOMMENHOLM SORT
LOMMEDALENS STJERNER
HAUGSBYGD GUL
NESØYA GRØNN
BÆRUM BLOMMENHOLM HVIT
HASLUM SPURS

1
2
3
4
5
6
7
8
9

10:40
11:55
2
3
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
1-9
1-9


S Ø N D A G   2 5.   A U G U S T   2 0 1 9
START RUNDE LAG BANE
14:50
16:05
17:20
4
5
6
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
1-9
1-9
1-9
  PREMIEUTDELING ER RETT ETTER SISTE KAMP SØNDAG 25.08.2019
 


MINIGUTTER FØDT 2011  PULJE C

(KLASSE 2011C)
 

SPILLETID 1 X 20 MIN.

L Ø R D A G   2 4.   A U G U S T   2 0 1 9

START

RUNDE

LAG

BANE

09:50
09:50
09:50
09:50
09:50
09:50
09:50
09:50
09:50
09:50

1
1
1
1
1
1
1
1
1
1

LOMMEDALEN GULLHAUG
BVH LEVRE 2
BVH RYKKINN UNITED
BVH RÅ
STABÆK HVIT
JUTUL MBAPPE
NESØYA BLÅ
STABÆK BLÅ
STABÆK GUL
HASLUM REDS

-
-
-
-
-
-
-
-
-
-

JARDAR 1
LOMMEDALEN HAMMERS
HAUGSBYGD BLÅ
JUTUL MESSI
LOMMEDALENS GULLGUTTER
JARDAR 3
BÆRUM BLOMMENHOLM GUL
BVH BRYN & HAMMER UTD
NESØYA GUL
STABÆK RØD 2

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

11:05
12:20
2
3
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
1-10
1-10


S Ø N D A G   2 5.   A U G U S T   2 0 1 9
START RUNDE LAG BANE
15:15
16:30
17:45
4
5
6
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
1-10
1-10
1-10
  PREMIEUTDELING ER RETT ETTER SISTE KAMP SØNDAG 25.08.2019
 


MICROGUTTER FØDT 2012  PULJE A

(KLASSE 2012A)
 

SPILLETID 1 X 15 MIN.

L Ø R D A G   2 4.   A U G U S T   2 0 1 9

START

RUNDE

LAG

BANE

13:35
13:35
13:35
13:35
13:35
13:35
13:35
13:35
13:35

1
1
1
1
1
1
1
1
1

STABÆK KINGS
JARDAR 6
JARDAR 3
JARDAR 2
TRY GUTTA
LOMMEDALEN SPURS
LOMMEDALEN BLUES
HØVIK MONSTERS
LOMMEDALEN UNITED

-
-
-
-
-
-
-
-
-

LOMMEDALEN HG CITY
BVH GUTTAKRUTT BLÅ
STABÆK TIGERS
JUTUL FORTNITE
LOMMEDALEN HG RANGERS
JUTUL POKEMON
STABÆK VIKINGS
STABÆK PIRATES
HØVIK SURFERS

15
16
17
18
19
20
21
22
23

15:15
16:55
2
3
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
15-23
15-23


S Ø N D A G   2 5.   A U G U S T   2 0 1 9
START RUNDE LAG BANE
09:00
10:40
12:20
4
5
6
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
15-23
15-23
15-23
  PREMIEUTDELING ER RETT ETTER SISTE KAMP SØNDAG 25.08.2019
 


MICROGUTTER FØDT 2012  PULJE B

(KLASSE 2012B)
 

SPILLETID 1 X 15 MIN.

L Ø R D A G   2 4.   A U G U S T   2 0 1 9

START

RUNDE

LAG

BANE

14:00
14:00
14:00
14:00
14:00
14:00
14:00
14:00
14:00

1
1
1
1
1
1
1
1
1

JARDAR 5
JUTUL PIKACHU
STABÆK SHARKS
LOMMEDALEN HG SPURS
JUTUL SUPER MARIO
LOMMEDALEN CITY
LOMMEDALEN REDS
HØVIK CHAMPIONS
LOMMEDALEN TIGERS

-
-
-
-
-
-
-
-
-

LOMMEDALEN HG UNITED
BVH GUTTAKRUTT RØD
JARDAR 1
STABÆK PANTHERS
TRY BOYS
HØVIK BEACHBOYS
JARDAR 4
LOMMEDALEN HG LIONS
STABÆK COWBOYS

15
16
17
18
19
20
21
22
23

15:40
17:20
2
3
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
15-23
15-23


S Ø N D A G   2 5.   A U G U S T   2 0 1 9
START RUNDE LAG BANE
09:25
11:05
12:45
4
5
6
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
15-23
15-23
15-23
  PREMIEUTDELING ER RETT ETTER SISTE KAMP SØNDAG 25.08.2019
 


MICROJENTER FØDT 2012  PULJE C

(KLASSE 2012C)
 

SPILLETID 1 X 15 MIN.

L Ø R D A G   2 4.   A U G U S T   2 0 1 9

START

RUNDE

LAG

BANE

14:25
14:25
14:25
14:25
14:25
14:25
14:25
14:25

1
1
1
1
1
1
1
1

JUTUL SUPER GIRLS
STABÆK DIAMONDS
LØKENHAVNA UNITED HVIT
STABÆK PRINCESS
STABÆK HEARTS
HØVIK BEACHGIRLS
LOMMEDALEN STARS
BÆRUM GUL

-
-
-
-
-
-
-
-

LØKENHAVNA UNITED ROSA
TRY GIRLS
JARDAR KANINENE
JARDAR HESTENE
BVH GEPARD
BÆRUM SVART
HØVIK PANTHERS
JARDAR DELFINENE

15
16
17
18
19
20
21
22

16:05
17:45
2
3
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
15-22
15-22


S Ø N D A G   2 5.   A U G U S T   2 0 1 9
START RUNDE LAG BANE
09:50
11:30
13:10
4
5
6
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
15-22
15-22
15-22
  PREMIEUTDELING ER RETT ETTER SISTE KAMP SØNDAG 25.08.2019
 


MICROGUTTER FØDT 2013  PULJE A

(KLASSE 2013A)
 

SPILLETID 1 X 15 MIN.

L Ø R D A G   2 4.   A U G U S T   2 0 1 9

START

RUNDE

LAG

BANE

13:10
13:10
13:10
13:10
13:10
13:10

1
1
1
1
1
1

JUTUL UNITED
JUTUL CITY
LOMMEDALEN POKEMONS
LOMMEDALEN NINJAS
LOMMEDALEN WIND
LOMMEDALEN AVENGERS

-
-
-
-
-
-

LOMMEDALEN HURRICANS
LOMMEDALEN STARS
JUTUL STAR 2014
LOMMEDALEN STORMS
LOMMEDALEN SUPERS
LOMMEDALEN TORNADOS

15
16
17
18
19
20

14:50
16:30
2
3
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
15-20
15-20


S Ø N D A G   2 5.   A U G U S T   2 0 1 9
START RUNDE LAG BANE
10:15
11:55
13:35
4
5
6
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
15-20
15-20
15-20
  PREMIEUTDELING ER RETT ETTER SISTE KAMP SØNDAG 25.08.2019
 


Last updated.: 13.06.2012  Kjell Hallberg