IL. JUTUL ARRANGERER
KIWI JUTUL-TREFFEN 2023


  <  Tilbake
Skriv ut spilleplan      
SPILLEPLAN KIWI JUTUL-TREFFEN 2023


LILLEGUTTER FØDT 2012  PULJE A

(KLASSE 2012A)
 

SPILLETID 1 X 20 MIN.
SPILLEFORM 7er

S N D A G   2 7.   A U G U S T   2 0 2 3

START

RUNDE

LAG

BANE

14:20
14:20
14:20
14:20

1
1
1
1

LOMMEDALEN UNITED
LAG SETTES OPP SENERE
BÆRUM SK BLH GUL
JUTUL RØD

-
-
-
-

BÆRUM KNIGHTS
JARDAR 2
HØVIK LYN
BVH MARSVIN

1
2
3
4

15:35
16:50
17:40
2
3
4
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
1-4
1-4
1-4


  PREMIEUTDELING ER RETT ETTER SISTE KAMP SNDAG 27.08.2023
 


LILLEGUTTER FØDT 2012  PULJE B

(KLASSE 2012B)
 

SPILLETID 1 X 20 MIN.
SPILLEFORM 7er

S N D A G   2 7.   A U G U S T   2 0 2 3

START

RUNDE

LAG

BANE

14:45
14:45
14:45
14:45
14:45

1
1
1
1
1

HØVIK TORDEN
LOMMEDALEN FC
JUTUL HVIT
JARDAR 3
JARDAR 1

-
-
-
-
-

JUTUL GRØNN
BVH HAMSTER
LOMMEDALEN HELSET G2012
OPPSAL DYNAMO
BÆRUM SK BLH SVART

1
2
3
4
5

16:00
17:15
18:05
2
3
4
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
1-5
1-5
1-5


  PREMIEUTDELING ER RETT ETTER SISTE KAMP SNDAG 27.08.2023
 


LILLEJENTER FØDT 2012  PULJE C

(KLASSE 2012C)
 

SPILLETID 1 X 20 MIN.
SPILLEFORM 7er

S N D A G   2 7.   A U G U S T   2 0 2 3

START

RUNDE

LAG

BANE

13:05
13:05
13:05
13:05
13:05

1
1
1
1
1

HASLUM
BÆRUMS VERK HAUGER
JUTUL GRØNN
LOMMEDALEN TIGERS
JARDAR «TIGERS»

-
-
-
-
-

TRY IL
JARDAR
LOMMEDALEN LIONS
LYN BERG JENTER HVIT
LYN BERG JENTER RØD

1
2
3
4
5

13:55
15:10
16:25
2
3
4
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
1-5
1-5
1-5


  PREMIEUTDELING ER RETT ETTER SISTE KAMP SNDAG 27.08.2023
 


MINIGUTTER FØDT 2013  PULJE A

(KLASSE 2013A)
 

SPILLETID 1 X 20 MIN.
SPILLEFORM 7er

S N D A G   2 7.   A U G U S T   2 0 2 3

START

RUNDE

LAG

BANE

08:30
08:30
08:30
08:30

1
1
1
1

JARDAR HVIT
HOLEVÆRINGEN TIGER
LOMMEDALEN GRØNN
BVH RØD

-
-
-
-

LOMMEDALEN RØD
HASLUM GUNNERS
BVH BLÅ
JUTUL STOKE CITY

1
2
3
4

09:20
10:35
11:50
2
3
4
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
1-4
1-4
1-4


  PREMIEUTDELING ER RETT ETTER SISTE KAMP SNDAG 27.08.2023
 


MINIGUTTER FØDT 2013  PULJE B

(KLASSE 2013B)
 

SPILLETID 1 X 20 MIN.
SPILLEFORM 7er

S N D A G   2 7.   A U G U S T   2 0 2 3

START

RUNDE

LAG

BANE

08:55
08:55
08:55
08:55

1
1
1
1

LOMMEDALEN BLÅ
LOMMEDALEN GUL
BVH LEVRE
JUTUL FOREST FC

-
-
-
-

HASLUM UNITED
HOLEVÆRINGEN PUMA
JARDAR BLÅ
LAG SETTES OPP SENERE

1
2
3
4

09:45
11:00
12:15
2
3
4
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
1-4
1-4
1-4


  PREMIEUTDELING ER RETT ETTER SISTE KAMP SNDAG 27.08.2023
 


MINIJENTER FØDT 2013  PULJE C

(KLASSE 2013C)
 

SPILLETID 1 X 20 MIN.
SPILLEFORM 7er

S N D A G   2 7.   A U G U S T   2 0 2 3

START

RUNDE

LAG

BANE

10:10
10:10
10:10
10:10

1
1
1
1

JARDAR BLUE KITTENS
LOMMEDALEN 1
JUTUL HVIT
JUTUL GRØNN

-
-
-
-

STABÆK 1
BÆRUM TIGERS
JARDAR WHITE DOLPHINS
LOMMEDALEN 2

1
2
3
4

11:25
12:40
13:30
2
3
4
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
1-4
1-4
1-4


  PREMIEUTDELING ER RETT ETTER SISTE KAMP SNDAG 27.08.2023
 


MINIGUTTER FØDT 2014  PULJE A

(KLASSE 2014A)
 

SPILLETID 1 X 20 MIN.
SPILLEFORM 5er

L R D A G   2 6.   A U G U S T   2 0 2 3

START

RUNDE

LAG

BANE

14:20
14:20
14:20
14:20
14:20
14:20
14:20
14:20
14:20
14:20

1
1
1
1
1
1
1
1
1
1

STABÆK 2
BVH THUNDER
BVH TORNADOS
JUTUL HVIT
JUTUL RØD
LOMMEDALEN 3
HØVIK PIRAJA
HØVIK TIGERS
HAUGSBYGD WHITE
BVH PANTERS

-
-
-
-
-
-
-
-
-
-

LOMMEDALEN 1
ATLETICO HVALSTAD
JARDAR 4
BVH BRYNHB 1
BÆRUM BLHOLM BRASSE
HASLUM BLÅ
STABÆK 4
JARDAR 2
LOMMEDALEN GLADIATORS
HØVIK LIONS

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

15:35
16:50
17:40
2
3
4
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
1-10
1-10
1-10


  PREMIEUTDELING ER RETT ETTER SISTE KAMP LRDAG 26.08.2023
 


MINIGUTTER FØDT 2014  PULJE B

(KLASSE 2014B)
 

SPILLETID 1 X 20 MIN.
SPILLEFORM 5er

L R D A G   2 6.   A U G U S T   2 0 2 3

START

RUNDE

LAG

BANE

14:45
14:45
14:45
14:45
14:45
14:45
14:45
14:45
14:45

1
1
1
1
1
1
1
1
1

HASLUM GRØNN
JUTUL GRØNN
HAUGSBYGD BLUE
HØVIK SVERDFISK
JARDAR 3
JARDAR 1
BVH TIGERS
BVH BRYNHB 2
LOMMEDALEN WARRIORS

-
-
-
-
-
-
-
-
-

REAL HVALSTAD
FREM-31 TIGERS
HØVIK HAI
STABÆK 3
BVH LIGHTNING
LOMMEDALEN 2
BÆRUM BLHOLM VOLLEY
STABÆK 1
BVH BLIZZARD

1
2
3
4
5
6
7
8
9

16:00
17:15
18:05
2
3
4
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
1-9
1-9
1-9


  PREMIEUTDELING ER RETT ETTER SISTE KAMP LRDAG 26.08.2023
 


MINIJENTER FØDT 2014  PULJE C

(KLASSE 2014C)
 

SPILLETID 1 X 20 MIN.
SPILLEFORM 5er

L R D A G   2 6.   A U G U S T   2 0 2 3

START

RUNDE

LAG

BANE

13:05
13:05
13:05
13:05
13:05

1
1
1
1
1

BVH SUPERGIRLS
BVH POWERGIRLS
JUTUL STRAWBERRY
JUTUL BLUEBERRY
BÆRUM BLOMMENHOLM TIGERS

-
-
-
-
-

LOMMEDALEN LILLA
JARDAR BLUE TIGERS
LOMMEDALEN ROSA
JARDAR BLUE LIONS
JUTUL RASPBERRY

1
2
3
4
5

13:55
15:10
16:25
2
3
4
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
1-5
1-5
1-5


  PREMIEUTDELING ER RETT ETTER SISTE KAMP LRDAG 26.08.2023
 


MINIGUTTER FØDT 2015  PULJE A

(KLASSE 2015A)
 

SPILLETID 1 X 20 MIN.
SPILLEFORM 5er

L R D A G   2 6.   A U G U S T   2 0 2 3

START

RUNDE

LAG

BANE

08:30
08:30
08:30
08:30
08:30
08:30
08:30
08:30

1
1
1
1
1
1
1
1

JUTUL RØD
LOMMEDALEN VIKINGS
BVH TIGERS
JUTUL HVIT
STABÆK BLÅ
STABÆK HVIT
LOMMEDALEN
JARDAR EAGLES

-
-
-
-
-
-
-
-

STABÆK 5
JARDAR PUMAS
STABÆK GUL
STABÆK 1
BÆRUM BLOMMENHOLM UNITED
JARDAR TIGERS
STABÆK 3
LOMMEDALEN FK

1
2
3
4
5
6
7
8

09:20
10:35
11:50
2
3
4
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
1-8
1-8
1-8


  PREMIEUTDELING ER RETT ETTER SISTE KAMP LRDAG 26.08.2023
 


MINIGUTTER FØDT 2015  PULJE B

(KLASSE 2015B)
 

SPILLETID 1 X 20 MIN.
SPILLEFORM 5er

L R D A G   2 6.   A U G U S T   2 0 2 3

START

RUNDE

LAG

BANE

10:10
10:10
10:10
10:10
10:10
10:10
10:10

1
1
1
1
1
1
1

STABÆK 4
BVH LIONS
LOMMEDALEN FC
STABÆK GRØNN
STABÆK 6
STABÆK 2
JUTUL GRØNN

-
-
-
-
-
-
-

JARDAR BEARS
STABÆK RØD
JARDAR PANTHERS
BÆRUM BLOMMENHOLM CITY
LOMMEDALEN GUNNERS
BVH SMURF
BVH PUMA

1
2
3
4
5
6
7

11:25
12:40
13:30
2
3
4
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
1-7
1-7
1-7


  PREMIEUTDELING ER RETT ETTER SISTE KAMP LRDAG 26.08.2023
 


MINIJENTER FØDT 2015  PULJE C

(KLASSE 2015C)
 

SPILLETID 1 X 20 MIN.
SPILLEFORM 5er

L R D A G   2 6.   A U G U S T   2 0 2 3

START

RUNDE

LAG

BANE

08:55
08:55
08:55
08:55
08:55
08:55
08:55

1
1
1
1
1
1
1

JARDAR FALKENE
BVH KOALABJØRNENE
BVH PANDAENE
JARDAR WOLFS
LOMMEDALEN TIGERS
JUTUL CHICKSA
ÅRVOLL HVIT

-
-
-
-
-
-
-

HØVIK IF
ÅRVOLL BLÅ
JARDAR GEPARDENE
LOMMEDALEN
JARDAR LIONS
ÅRVOLL RØD
LOMMEDALEN STAR

1
2
3
4
5
6
7

09:45
11:00
12:15
2
3
4
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
1-7
1-7
1-7


  PREMIEUTDELING ER RETT ETTER SISTE KAMP LRDAG 26.08.2023
 


MICROGUTTER FØDT 2016  PULJE A

(KLASSE 2016A)
 

SPILLETID 1 X 15 MIN.
SPILLEFORM 3v3

S N D A G   2 7.   A U G U S T   2 0 2 3

START

RUNDE

LAG

BANE

12:45
12:45
12:45
12:45

1
1
1
1

JARDAR BJØRNENE
BVH DYNAMITT
BVH RYKKINN RØD
BVH LEVRE 3

-
-
-
-

LOMMEDALEN HELSET GRØNN
JUTUL KINGS
LOMMEDALEN G2016 ORANGE
JUTUL LIONS

11
12
13
14

14:05
15:25
16:45
2
3
4
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
11-14
11-14
11-14


  PREMIEUTDELING ER RETT ETTER SISTE KAMP SNDAG 27.08.2023
 


MICROGUTTER FØDT 2016  PULJE B

(KLASSE 2016B)
 

SPILLETID 1 X 15 MIN.
SPILLEFORM 3v3

S N D A G   2 7.   A U G U S T   2 0 2 3

START

RUNDE

LAG

BANE

13:05
13:05
13:05
13:05

1
1
1
1

JUTUL TIGERS
LOMMEDALEN G2016 RØD
BVH KRUTT
LOMMEDALEN HELSET BLÅ

-
-
-
-

HASLUM BEKKESTUA 1
BVH LEVRE 4
JARDAR HAUKENE
FK HAMMERBAKKEN

11
12
13
14

14:25
15:45
17:05
2
3
4
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
11-14
11-14
11-14


  PREMIEUTDELING ER RETT ETTER SISTE KAMP SNDAG 27.08.2023
 


MICROGUTTER FØDT 2016  PULJE C

(KLASSE 2016C)
 

SPILLETID 1 X 15 MIN.
SPILLEFORM 3v3

S N D A G   2 7.   A U G U S T   2 0 2 3

START

RUNDE

LAG

BANE

13:25
13:25
13:25
13:25

1
1
1
1

BVH LEVRE 5
LOMMEDALEN G2016 GRØNN
BVH LEVRE 1
BVH RYKKINN GRØNN

-
-
-
-

LOMMEDALEN HELSET RØD
HAMMERBAKKEN FL
JARDAR ULVENE
HASLUM BEKKESTUA 2

11
12
13
14

14:45
16:05
17:25
2
3
4
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
11-14
11-14
11-14


  PREMIEUTDELING ER RETT ETTER SISTE KAMP SNDAG 27.08.2023
 


MICROGUTTER FØDT 2016  PULJE D

(KLASSE 2016D)
 

SPILLETID 1 X 15 MIN.
SPILLEFORM 3v3

S N D A G   2 7.   A U G U S T   2 0 2 3

START

RUNDE

LAG

BANE

13:45
13:45
13:45

1
1
1

LOMMEDALEN G2016 BLÅ
BVH LEVRE 2
HASLUM BEKKESTUA 3

-
-
-

BVH RYKKINN BLÅ
JARDAR TIGRENE
LOMMEDALEN HELSET GUL

11
12
13

15:05
16:25
17:45
2
3
4
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
11-13
11-13
11-13


  PREMIEUTDELING ER RETT ETTER SISTE KAMP SNDAG 27.08.2023
 


MICROJENTER FØDT 2016  PULJE E

(KLASSE 2016E)
 

SPILLETID 1 X 15 MIN.
SPILLEFORM 3v3

S N D A G   2 7.   A U G U S T   2 0 2 3

START

RUNDE

LAG

BANE

08:45
08:45
08:45
08:45

1
1
1
1

STABÆK BLÅ
BVH JENTER 2
JUTUL BANANAS 2
HOLEVÆRINGEN BLÅ

-
-
-
-

LOMMEDALEN HELSET RØD
JARDAR PUMAENE
STABÆK ROSA
JARDAR LØVENE

11
12
13
14

09:45
10:45
11:45
2
3
4
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
11-14
11-14
11-14


  PREMIEUTDELING ER RETT ETTER SISTE KAMP SNDAG 27.08.2023
 


MICROJENTER FØDT 2016  PULJE F

(KLASSE 2016F)
 

SPILLETID 1 X 15 MIN.
SPILLEFORM 3v3

S N D A G   2 7.   A U G U S T   2 0 2 3

START

RUNDE

LAG

BANE

09:05
09:05
09:05
09:05

1
1
1
1

STABÆK HVIT
STABÆK GUL
FK HAMMERBAKKEN ROSA
LOMMEDALEN HELSET BLÅ

-
-
-
-

BVH JENTER 3
LOMMEDALEN UNITED
JUTUL BANANAS 1
JARDAR ULVENE

11
12
13
14

10:05
11:05
12:05
2
3
4
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
11-14
11-14
11-14


  PREMIEUTDELING ER RETT ETTER SISTE KAMP SNDAG 27.08.2023
 


MICROJENTER FØDT 2016  PULJE G

(KLASSE 2016G)
 

SPILLETID 1 X 15 MIN.
SPILLEFORM 3v3

S N D A G   2 7.   A U G U S T   2 0 2 3

START

RUNDE

LAG

BANE

09:25
09:25
09:25

1
1
1

HOLEVÆRINGEN RØD
JARDAR TIGRENE
LOMMEDALEN CITY

-
-
-

STABÆK LYSEBLÅ
BVH JENTER 1
STABÆK GRØNN

11
12
13

10:25
11:25
12:25
2
3
4
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
11-13
11-13
11-13


  PREMIEUTDELING ER RETT ETTER SISTE KAMP SNDAG 27.08.2023
 


MICROGUTTER FØDT 2017  PULJE A

(KLASSE 2017A)
 

SPILLETID 1 X 15 MIN.
SPILLEFORM 3v3

L R D A G   2 6.   A U G U S T   2 0 2 3

START

RUNDE

LAG

BANE

10:00
10:00
10:00
10:00

1
1
1
1

HASLUM UNITED
JUTUL DRAGON
LOMMEDALEN BOYS 2
JUTUL STARLINK

-
-
-
-

BVH G2017-4
LOMMEDALEN LIONS
BVH G2017-1
JARDAR LEOPARDER

11
12
13
14

11:20
12:40
14:00
2
3
4
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
11-14
11-14
11-14


  PREMIEUTDELING ER RETT ETTER SISTE KAMP LRDAG 26.08.2023
 


MICROGUTTER FØDT 2017  PULJE B

(KLASSE 2017B)
 

SPILLETID 1 X 15 MIN.
SPILLEFORM 3v3

L R D A G   2 6.   A U G U S T   2 0 2 3

START

RUNDE

LAG

BANE

10:20
10:20
10:20
10:20

1
1
1
1

JUTUL FALCON
LOMMEDALEN TIGERS
BVH G2017-2
BVH G2017-5

-
-
-
-

JARDAR HAIER
JARDAR KROKODILLER
JUTUL APOLLO
HASLUM CITY

11
12
13
14

11:40
13:00
14:20
2
3
4
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
11-14
11-14
11-14


  PREMIEUTDELING ER RETT ETTER SISTE KAMP LRDAG 26.08.2023
 


MICROGUTTER FØDT 2017  PULJE C

(KLASSE 2017C)
 

SPILLETID 1 X 15 MIN.
SPILLEFORM 3v3

L R D A G   2 6.   A U G U S T   2 0 2 3

START

RUNDE

LAG

BANE

10:40
10:40
10:40

1
1
1

HASLUM GUNNERS
LOMMEDALEN BOYS 1
JUTUL STARSHIP

-
-
-

BVH G2017-3
JARDAR ULVER
LAG SETTES OPP SENERE

11
12
13

12:00
13:20
14:40
2
3
4
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
11-13
11-13
11-13


  PREMIEUTDELING ER RETT ETTER SISTE KAMP LRDAG 26.08.2023
 


MICROJENTER FØDT 2017  PULJE D

(KLASSE 2017D)
 

SPILLETID 1 X 15 MIN.
SPILLEFORM 3v3

L R D A G   2 6.   A U G U S T   2 0 2 3

START

RUNDE

LAG

BANE

11:00
11:00
11:00
11:00

1
1
1
1

LOMMEDALEN SHARKS
BVH J2017
LOMMEDALEN STAR 1
LOMMEDALEN STAR 2

-
-
-
-

JARDAR UNICORNS
JARDAR CATS
JARDAR LIONS
LAG SETTES OPP SENERE

11
12
13
14

12:20
13:40
15:00 Warning: Undefined array key 182 in /customers/6/6/e/cptizvpdt/webroots/r502195/sp/kampoppsett.php on line 655
2
3
4
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
SETTES OPP ETTER TIDLIGERE RESULTATER
11-14
11-14
11-14


  PREMIEUTDELING ER RETT ETTER SISTE KAMP LRDAG 26.08.2023
 


Last updated.: 23.07.2019  Kjell Hallberg